Tırtıklı Yüzey Köpek Diş Kaşıma Kemiği Plastik Kemik Diş Temizleme Oyuncağı

Special for dealers /
Product code : AR69YT4013
Category : Köpek Oyuncağı
Brand :
118 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Tırtıklı Yüzey Köpek Diş Kaşıma Kemiği Plastik Kemik Diş Temizleme Oyuncağı

Plastik diş temizleme oyuncağı köpeklerde hijyen kaynaklı diş kaybını önler.Tırtıklı yüzeyi ile tartar oluşumunu engeller ve dolayısıyla ağız kokusu ile savaşır. Köpeğinizin hem aktivite hem de oral sağlığı iyileştirmek için mükemmel bir oyuncaktır.

Diş kaşıma ve temizleme oyuncağı esnek yapısı ile köpeklerin ağız ve diş yapısına uygundur. Köpekleriniz oyun oynarken aynı zamanda tırtıklı yapısı ile diş üzerinde oluşan birikimleri temizlemeye yardımcı olur.

Plastik diş kaşıma ve temizleme kemiği küçük ve yavru köpeklerinizin diş çıkartırken çiğneme isteği için de kullanılabilir. Yeni çıkan dişler kaşıntı yaptığında oyuncağın tırtıklı yüzeyini kaşımak için kullanırken aynı zamanda sağlıklı ve temiz dişler çıkartmalarına yardımcı olur.

 Kemik şekli ve değişik renkleri bu plastik kemik oyuncak ile köpeğinizin dikkatini çekecek ve oyun zamanlarını eğlenceli kılacaktır. Köpeğinizle birlikte vakit geçirmeniz ve köpeğinizin günlük aktivitesini almasını sağlayarak daha sağlıklı bir yaşam geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Renkli kemik şekilli plastik oyuncak köpeklerde ağırlık yönetimi ve günlük aktiviteyi destekler. Oyun oynarken denge ve isteksizlik problemi yaşayan köpekleriniz için güzel bir eğitim aracı olabilir.

Ürün Ebatı: 13,5x3,5

Related products

Best Sells of this category

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/