Tiny Kemik Oyuncağı Tırtıklı Yüzey Küçük Kemik Plastik Köpek Oyuncağı

Special for dealers /
Product code : AR67YT4011
Category : Köpek Oyuncağı
Brand :
94 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Tiny Kemik Oyuncağı Tırtıklı Yüzey Küçük Kemik Plastik Köpek Oyuncağı

Küçük kemik ısırma oyuncağı ısırma, çekme vb durumlara dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Köpeğinizle güvenle oynarken kopma yapmaz. Esnek yapısı ile her türlü aktivite için uygundur.

Tırtıklı yüzey renkli kemik oyuncak köpeğiniz aktivite yaparken aynı zamanda dişlerinde biriken tartar ve yemek kalıntılarını temizler. Bu oral temizlik sorunlarından dolayı ortaya çıkan ağız kokusu problemlerini çözmeye yardımcı olur.

Renkli plastik kemik oyuncak sert plastik yapısı ve renkli tırtıklı yüzeyi ile köpeğinizin dikkatini çeker ve aktivite zamanlarında harekete geçmesine yardımcı olur.

 Tırtıklı plastik kemik oyuncak her boyutta köpekleriniz için uygundur. Köpeğinizin diş ve oral sağlığını büyük ölçüde iyileştirecek ve ağız kokusuna çözüm bulacak mükemmel bir oyuncaktır.

Her oyun zamanından sonra isteğinize göre sabun ve su ile yıkayabilirsiniz. Bu sayede plastik tırtıklı kemik oyuncağın oyuncak üzerinde oluşabilecek birikintilerden kurtulup kemik oyuncağın koku yapmasını önlemiş olursunuz.Köpeğinizin bir sonraki oyun saati için temiz oyuncağa sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Ürün Boyutları: Boy:10 cm

                        En: 3,5 cm

Related products

Best Sells of this category

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/