Kemik Şekilli Renkli Köpekler İçin 2&1 Diş Kaşıma Ve Oyun Kemiği

Special for dealers /
Product code : AR83YT4027
Category : Köpek Oyuncağı
Brand :
0 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Tırtıklı Kemik Şekilli Köpekler İçin Diş Kaşıma Çiğneme Oyuncağı 

Tırtıklı kemik oyuncak çiğneme, dişleri ve diş plakları temizlemeye yardımcı olur. Diş kaşıma oyuncağı kemik, ağız sağlığını geliştirmek için dişleri etkili bir şekilde temizler ve diş çıkarmadan kaynaklanan rahatsızlıkları yatıştırır.

Köpeklerinizin diş plaklarını temizlemeye yardımcı olacak diş kaşıma tırtıklı oyun kemiği sayesinde ağız kokusu, plak , diş ve damak kaşıntısı gibi sorunlar yaşayan evcil hayvanlarınız oyun oynarken aynı zamanda bu sorunlara iyi gelecek kemik şekilli tırtıklı plastik çiğneme oyuncağı ile rahat edeceklerdir. 

İleri yaşlarda görülebilecek diş kaybı, diş çürümesi ve ağız kokusu problemleri ile savaşmanın eğlenceli yolu olarak köpeğinizin günlük aktivite zamanında kullanabileceği bu kemik şekilli tırtıklı oyuncak ile onların ağız sağlığını korumasına yardımcı olabilirsiniz.

Kemik şekilli plastik diş temizleme oyuncağı, kanserojen madde içermez ve güvenli, sağlam ve dayanıklıdır. Bu nedenle köpeğinizin çiğnemesi ve oyuncak olarak kullanması için tamamen güvenlidir.

Diş kaşıma ve temizleme oyuncağı esnek yapısı ile köpeklerin ağız ve diş yapısına uygundur. Köpekleriniz oyun oynarken aynı zamanda tırtıklı yapısı ile diş üzerinde oluşan birikimleri ve yemek kalıntıları gibi koku yapabilecek maddeleri temizlemeye yardımcı olur.

Ürün Boyutları:4x13,5 ve 4x11

Paket İçeriği: 2 adet çiğneme oyuncağı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related products

Best Sells of this category

Size bir kampanya haberimiz var!

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/