Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif

Special for dealers /
Product code : AR70YT4014
Category : Köpek Oyuncağı
Brand :
89 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER®  Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif Köpek Halat

 Köpek oyun halatı dayanıklı ve kalın yapısı ile senelerce kullanılabilir. İp kısmında yıpranma ve yırtılma göstermez. Plastik el eklentisi de yüksek kalite plastikten yapılmış olup ısırma ve çiğnemeye dayanıklıdır.

 Evcil hayvanınızın eğitiminde kullanabileceğiniz plastik el uzantılı oyun halatı bir tarafı el şekilli tırtıklı plastiğe sahiptir. Bu tırtıklı plastik sayesinde köpeğinizin diş ve oral sağlığına katkı sağlar.

 Köpeğinizle karşılıklı oynayabileceğiz eğlenceli halat çekme oyunu için harika bir oyuncaktır. Köpeğinizin aktivite zamanını bu halat oyuncak ile zenginleştirebilir ve eğitim saatlerini oyun saatleri ile birleştirebilirsiniz.

 Köpeğiniz oyun oynarken aynı zamanda tırtıklı yapısı ile diş temizliğine yardımcı olur. Dişte oluşan birikinti ve yemek kalıntıları sebebiyle oluşan ağız kokusu ve tartar temizliği için kullanılabilir. Tırtıklı plastik el bağlantıslı oyuncak, köpeğiniz çiğneme yaparken dişleri ve diş aralarını temizler.

Halat oyuncaklar köpeklerin ağız ve diş gelişimi için çok önemlidir. İleri yaşlarda diş dökülmesi ve çürüme yaşamamaları için ısırma ve çiğnemeli oyunlar tavsiye edilmektedir. Plastik el bağlantılı halat oyuncak ile köpeğinizin aktivite zamanlarında birlikte zaman geçirebilir ve onun ağız ve diş sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün Boyutları 12x9 cm

 

Related products

Best Sells of this category

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/