Çok Fonksiyonlu 5 Uçlu Bilyeli Baş Boyun Bacak Kol Masaj Aleti Stres Alıcı Ve Rahatlatıcı Pembe

Special for dealers /
Product code : AS14YT0014P
Category : Vücut Bakımı
Brand :
2996 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Kafa Masaj Aleti 5 Bilyeli Rahatlatıcı Ve Stres Alıcı Masaj Aparatı

Buffer 5 Bilyeli Kafa Masaj Aleti ile iş, okul veya günlük hayatta başınızda oluşan gerginlikler, stresten kurtulmak çok kolay olacaktır. Çok fonksiyonlu olan Buffer Masaj Aletini boyun, bacak, kol bölgelerinizde de kullanabilir ve vücudunuzu rahatlatabilirsiniz.

Buffer Kafa Masaj Aparatı, pençe tasarımı ile saçlarınıza dolanma, kırma yapmadan rahatlık içinde kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Elde tutmayı kolaylaştıran ergonomik tutma sapı ile kolaylıkla kendi kendinize masaj yapmanızı sağlar.

Buffer stres alıcı masaj aleti, sağlam plastik ve kaliteli bilyeleri ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kırılma ve solmaya dayanıklı bu masaj aleti ayrıca ergonomik boyutu ile yanınızda taşımanızı kolaylaştırır.

Buffer Çok Fonksiyonlu Masaj Aletinin başka bir kullanım alanı da kafa derisine yapılan masaj ile kan akışını hızlandırmaktır. Kafa derinizin kan akışını arttıracak günlük 10 dakikalık masaj ile saç derinizin güçlenmesini sağlayabilir, sağlıklı saç büyümesi için destek olabilirsiniz.

Buffer Kafa Masaj Aparatını boyun, kol ve bacak kaslarınızı rahatlatmak için de kullanabilirsiniz. Kaslarınızın gergin olduğu bölgelere 5 dakikalık bir masaj ile kaslarınızı rahatlatabilir ve ağrılarınızı dindirebilirsiniz.

 Paket İçeriği: 1 Adet Buffer 5 Bilyeli Masaj Aleti

Ürün Boyutları: 19*8,5*2 cm 

 

 

 

 

 

 

 

Related products

Best Sells of this category

Size bir kampanya haberimiz var!

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/