Himalaya Tuzlu Renkli Led Aydınlatmalı 200ml Hava Nemlendiricil

Special for dealers /
Product code : AP20YT4063
Category : Yüz Saç Bakım
Brand :
143 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Himalaya Tuzlu Renkli Led Aydınlatmalı Uzun Süre Nemlendirme Etkili 200ml Hava Nemlendiricili Aromaterapi Difüzörü

Himalaya Tuzlu Nemlendirici tamamen doğal himalaya tuzlarına sahip haznesi ile havayı ferah bir hale getirir, uyku öncesi veya uykudayken konforlu ve rahat bir alan sağlar, ve zihninizi dinlendirmeye yardımcı olur. 
Uzun Süre Nemlendirme özelliği ile 200ml  kapasiteli büyük bir su deposuna sahiptir. Yatmadan önce, meditasyon yaparken ya da dinlenirken hazneyi sürekli doldurma ihtiyacı hissetmeden rahat ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 
Renkli Led Aydınlatması ile 4 farklı renk seçeneğine sahip nemlendirici, odanızda loş bir ortam yaratarak harika bir görüntü sağlar. 
Hava Nemlendirici sizin için sessizce tüm gece çalışır,  havayı güvenli bir şekilde nemlendirir ve rahat nefes almanızı sağlar. Dinlendirici beyaz bir ses olan buhar sesi yayarak uykuya dalmanızı da kolaşlaştırır. 
Aromaterapi Difüzörü arkadaşlarınızda ya da ailenizde beraber vakit geçirirken sizin için çalışır. Ev, ofis, spor salonu, spa gibi alanlarda kullanılabilir, boyutu sayesinde yanınızda kolayca taşınabilir özelliktedir.

Ürün Boyutları: 11,5 cm x 16,5 cm

Paket İçeriği: BUFFER® Himalaya Tuzlu Renkli Led Aromaterapi Difüzörü

Related products

Best Sells of this category

Size bir kampanya haberimiz var!

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/