Diş Kaşıma İpi Köpek Oyuncağı Diş Güçlendirme Temizleme İpi Köpek Oyun Halatı

Special for dealers /
Product code : AR71YT4015
Category : Köpek Oyuncağı
Brand :
81 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER®  Diş Kaşıma İpi Köpek Oyuncağı Diş Güçlendirme Temizleme İpi Köpek Oyun Halatı

 Diş kaşıma ipi ile köpeğiniz oyun oynarken aynı zamanda diş temizliği de yapabilir. Köpeğinizin ağız kokusu ve diş tartarı problemlerini çözebilecek yapıya sahip olan bu oyun halatı güçlü yapısı ile uzun süreler boyunca kullanılabilir. 

 Oyun halatı diş temizleme ve güçlendirme ipi ile köpeğinizin dişlerinin sağlığına ve güçlenmesine de yardımcı olur.Köpeğinizle oynarken hem günlük aktivitesini almasına hemde ağız ve diş sağlığının  gelişmesine sizde yardımcı olabilirsiniz.

Köpeklerin geç yaşlarda diş dökülmesi gibi problemler yaşamamaları için ağız ve çene yapısını güçlendirecek aktivitelere ihtiyaç duyarlar. Diş güçlendirme ve temizleme oyun halatı oyun zamanı için bir vazgeçilmezdir.

Üzerinde bulunan 2 adet renkli boncuk ile bu kalın oyun halat oyuncağı köpeğinizin dikkatini üzerinde çeker ve oyun oynamak için simüle eder.

Yavru köpekleriniz için diş kaşıma ipi olarak kullanılabilir. Oyun halatı ile oynayacağınız çekme oyunları ile onların diş ve ağız yapısının gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün Boyutları: 

Halat Uzunluğu: 23 cm

Related products

Best Sells of this category

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/