BUFFER® Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti

Special for dealers /
Product code : AS66YT0066
Category : Vücut Bakımı
Brand :
678 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti

Rahatlatıcı Boyun Masajı: BUFFER® Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, altı tekerlekli tasarımıyla boyun bölgesine etkili bir masaj sunar. Masaj aletinin tekerlekleri, boyun kaslarını rahatlatır ve gerginliği azaltır. Ayrıca, masaj aleti üzerindeki düğmeler aracılığıyla masaj yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Tasarım: Bu masaj aleti sadece boyun bölgesi için değil, aynı zamanda omuzlar, sırt, bel ve bacaklar gibi vücudun diğer bölgelerinde de kullanılabilir. Esnek tasarımı sayesinde masaj aletini istediğiniz bölgeye uygulayabilir ve rahatlama sağlayabilirsiniz.

Kolay Taşınabilirlik: BUFFER® Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, taşınabilir ve hafif bir yapıya sahiptir. Küçük boyutu sayesinde evde, ofiste veya seyahatlerde kullanabilirsiniz. Masaj aletini çantanıza veya seyahat çantanıza kolayca yerleştirebilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım: Masaj aleti, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır. Tutma kolları, masaj aletini rahatlıkla kavramanızı sağlar ve masaj yaparken elinizin kaymamasını sağlar, Bu sayede masajı istediğiniz yoğunlukta ve doğru açıyla uygulayabilirsiniz.

Doğal Rahatlama ve Stres Azaltma: BUFFER® Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, doğal bir rahatlama sağlar ve stresi azaltmayı sağlar. Masaj, kan dolaşımını artırır, kasları gevşetir ve stresin vücuttan atılmasını sağlar. Kendinize birkaç dakikalık masaj deneyimi sunarak günlük yaşamınızda rahatlama sağlayabilirsiniz.

 Paket İçeriği: 1 Adet BUFFER® Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti

Ürün Boyutları: 35Cm x 18Cm

 

 

Related products

Best Sells of this category

Size bir kampanya haberimiz var!

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/