BUFFER® 30 Parça Plastik Kablo Kelepçe Seti Kablo Düzenleyici Bağlama Bantları

Special for dealers /
Product code : AT82YT0082
Category : Hırdavat
Brand :
3996 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® 30 Parça Plastik Kablo Kelepçe Seti Kablo Düzenleyici Bağlama Bantları

Çeşitli Boyutlarda Kelepçeler: Bu set, farklı kablo boyutları ve tipleri için uygun çeşitli plastik kablo kelepçelerini içerir. Bu sayede elektrik, bilgisayar, ev eğlence sistemleri ve daha fazlası için kablolarınızı düzenlemek kolaylaşır.

Dayanıklı Malzeme: BUFFER® Kablo Kelepçeleri, yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Bu malzeme, uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sağlar, böylece kablolarınızı uzun süre boyunca güvenli bir şekilde tutar.

Kolay Kullanım: Bu kablo kelepçeleri, kullanımı son derece basit olan tek kullanımlık bağlama bantlarına göre daha pratik bir seçenektir. Kablo kelepçelerini hızlıca takabilir ve çıkarabilirsiniz.

Düzen ve Organizasyon: Kablo karmaşasını önlemek ve çalışma alanınızı daha düzenli hale getirmek için bu kelepçeleri kullanabilirsiniz. Kablo kelepçeleri, kabloları bir arada tutar ve karmaşıklığı azaltır.

Çeşitli Uygulamalar: Bu set, evde, ofiste veya atölyede birçok farklı uygulama için idealdir. Bilgisayar masaları, televizyon üniteleri, duvar montajı, veya herhangi bir kablo düzenlemesi gerektiren her yerde kullanabilirsiniz.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:
6 ADET BEYAZ KLİPS (1 ADETİ) 25 CM
8 ADET YEŞİL KLİPS (1ADETİ) 19.5 CM
8 ADET SARI KLİPS (1ADETİ) 15 CM
8 ADET KIRMIZI KLİPS (1ADETİ) 10 CM

Related products

Best Sells of this category

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/