18 Bölmeli Dikdörtgen Yüzük, Çoklu Kolye, Bileklik DüzenleyiciTakı Organizeri Takı Kutusu

Special for dealers /
Product code : AP27YT4070
Category : Saklama Kabı
Brand :
0 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® 18 Bölmeli Dikdörtgen  Yüzük, Çoklu Kolye, Bileklik Düzenleyici Geniş Çok Amaçlı Takı Organizeri Düzenli Takı Kutusu

Dikdörtgen takı organizeri,sayesinde kolyelerinizi, küpelerinizi, bileklik vb. eşyalarınızı hiç karışmadan sorunsuzca yrleştirebilecek ve gerektiğinde kutusundan çıkarıp kolayca takabileceksiniz. 

Takı düzenleyici toplam 18 bölmeden oluşur. Küçük bölmeleri sayesinde fazla yer kaplamaz. Makyaj masanızın üzerinde, dolabınızda ya da odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Düzenleyici takı kutusu, sert plastik yapıdadır. Kırılmaz bu özelliği ile kolayca kullanabilirsiniz. Uzun süre boyunca kullanabileceğiniz düzenleyici takı kutusu ile sizin için takılarınızı bulmak çok kolay olacak.

Takı organizerinizi, ister işe giderken çantanıza koyun, ister seyahete çıktığınızda yanınızda götürün tamamen size kalmış. İsterseniz de yeni bir takı aldığınızda kolayca içine atın.

Çoklu bölmeli takı kutusunun, 18 gözü sayesinde bütün takılarınız kolayca ve kusursuz bir biçimde içine sığacak ve siz bu takımı da nereye koysam derdinden kurtulacaksınız.

Takı Düzenleyici Ürün Boyutları:

Boy: 25,5cm

Yükseklik: 3cm

En: 15cm

 

 

 

 

Related products

Best Sells of this category

Size bir kampanya haberimiz var!

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/