3 in 1 red light + white led torch light + UV flashlight cats laza

Special for dealers /
Product code : AT44YT0044
Category : Işıldak, Fener
Brand :
0 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Usb İle Şarj Edilebilen 3 In 1 Kırmızı Işık + Beyaz Led Meşale Işık + Uv El Feneri Kedi Lazeri

BUFFER® Usb İle Şarj Edilebilen 3 In 1 Kırmızı Işık + Beyaz Led Meşale Işık + Uv El Feneri Kedi Lazeri'nin 3 farklı Işık özelliği vardır.İlk özelliği ; Uv-Ultraviyole Işığı. Bu ışık, güneşten gelen ışık enerjisinin bir türüdür. Mor ötesi ışınım da denmektedir. Ultraviyole ışık, kaynağında dalga boyu nanometre (nm) olarak tanımlanıp buna göre sınıflandırılır ki bu da bir metrenin milyarda biri demektir. Güneş, elektromanyetik spektrum olarak tanımlanan bir enerji yayar. En kısa dalga boyu en fazla enerjiye sahip olanıdır.

İkinci özelliği Beyaz Led Meşale Işığıdır. Bu Işık bildiğimiz el feneri görevi görmektedir. Karanlık ortamlarda pratik bir şekilde açarak ortamı rahatlıkla aydınlatabilirsiniz. Üçüncü özelliği ise hem çocukların hem de evcil hayvanlarınızın ilgisini çekecek ve eğlendirecek bir lazer türüdür. Bu lazer türünün 5 Farklı modu vardır. 

BUFFER® Usb İle Şarj Edilebilen 3 In 1 Kırmızı Işık + Beyaz Led Meşale Işık + Uv El Feneri Kedi Lazeri'nin üzerinde bulunan mod değiştrime düğmesini döndürerek kelebek, balina, gülen yüz, yıldız ve düz lazer modlarını değiştrebilirsiniz. Evcil hayvanızın ve çocuklarınız bu lazer ile çok eğlenecek.

Ürün Paket İçeriği:

1 Adet 

BUFFER® Usb İle Şarj Edilebilen 3 In 1 Kırmızı Işık + Beyaz Led Meşale Işık + Uv El Feneri Kedi Lazeri

Ürün Boyutları:

h:12 cm

En:2,5 cm

Related products

Best Sells of this category

Size bir kampanya haberimiz var!

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/