Flexible Tripod Studio Light Microphone Phone Camera Compatible Vlog Kit Video Live Broadcast Outside

Special for dealers /
Product code : AR08YT3952
Category : İlginç Hediyeler
Brand :
0 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Esnek Tripod Stüdyo Işıklı Mikrofonlu Telefon Kamera Uyumlu Vlog Kiti Video Canlı Yayın Dış Mekan Çekimi Montaj Kiti

Akıllı Telefon Video Kiti çocuklar ve yetişkinler için harika bir telefon vlogging kiti veya YouTube başlangıç kiti. Profesyonel bir video kamera mikrofonu ve tripod ile donatılmış bu vlog kiti vlogging, YouTube, tik tok, facebook, akış, film yapımı, seyahat ve daha fazlası için idealdir.

Esnek Tripod Ergonomik Kullanımı sayesinde çekim yapmak için çanta seyahat dostudur. İhtiyacınız olan her şey ve bir kamera veya akıllı telefon ile kullanabileceğiniz 2 farklı kablo ile birlikte gelir. 

Çekim Video Kiti mikrofon, 3 renkli abajur ile stüdyo lambası, telefon klipsli mini tripod, kullanım kılavuzu ve 2 kablo, biri kamera için, biri akıllı telefon için tasarlanmıştır.

Çok Fonksiyonlu Tripod Kiti video Çekim Kitinin tripodu bir hortum ile tasarlanmıştır ve destek yüksekliği ve sabit konum ihtiyaca göre ayarlanabilir, top başlı evrensel 1/4 vidalı arayüzü kilitler.

Vlog Çekim Kitinin mikrofonu, gürültüyü etkili bir şekilde filtreleyebilen ve radyo efektini daha üstün hale getirebilen gürültü azaltıcı pamukla donatılmıştır.

Ürün Boyutları: 32,5 x 16,5 x 16,5 cm

Related products

Best Sells of this category

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/