BUFFER® Adjustable 3 Different Title Holding Vegetable Slicer Cheese Grating Apparatus

Special for dealers /
Product code : AZ42YT3590
Category : Pratik Mutfak Aletleri
Brand :
19 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® Ayarlanabilir 3 Farklı Başlıklı Tutmalı Kaydırmaz Taban Paslanmaz Çelik Sebze Dilimleyici Peynir Rendeleyici Aparat

BUFFER® Ayarlanabilir 3 Farklı Başlıklı Tutmalı Kaydırmaz Taban Paslanmaz Çelik Sebze Dilimleyici Peynir Rendeleyici Aparat sayesinde artık tüm sebze,meyve ve peynirlerinizi dilimlemek çok pratik. 3 Farklı bıçağı sayesinde tüm sebze, meyve ve sebzeleri dilimleyebilir ve rendeleyebilirsiniz.

Tutma kolu sayesinde dilimleme ve rendeleme işlemi ergonomiktir.Tutma kolunu tutup Aparatı hafif eğerek istediğiniz sebze, meyve ve peyniri dilinleyin veya rendeleyin.Aparatın altında bulunan siyah silikon tabak aparatın kaymasını engeller. Bu sayede oluşabilecek mutfak kazalarını engellemiş olursunuz.BUFFER® Ayarlanabilir 3 Farklı Başlıklı Tutmalı Kaydırmaz Taban Paslanmaz Çelik Sebze,Meyve Dilimleyici Peynir Rendeleyici Aparatının kullanımı için aparatın ortasında bulunan boş kısma kullanmak istediğiniz bıçağı yerleştirin. Bıçakların yanında bulunan klips sayesinde bıçaklar aparatta sabitlenecektir.Bıçağı aparata sabitledikten sonra kullanabilirsiniz.

 

Ürün Paket içeği: 1 Adet BUFFER® Rendeleyici ve Dilimleyici Aparat

                           3 Adet Farklı Başlıklı Bıçak

 

 

Related products

Best Sells of this category

Size bir kampanya haberimiz var!

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/