100ml Kapasiteli Şeffaf Spreyli Yağdanlık Sosluk Yağ Püskürtücü Yağ Şişesi

Special for dealers /
Product code : AS24YT0024
Category : Sos Şişesi
Brand :
1247 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® 100ml Kapasiteli Şeffaf Spreyli Yağdanlık Sosluk Yağ Püskürtücü Mutfak Yağlığı

Şeffaf yağdanlık: Geleneksel yağdanlıklara göre daha kolay ve pratiktir. Sprey düğmesi sayesinde yağın püskürtülmesi çok daha kolaydır ve bu sayede yemeklerinize daha hassas bir şekilde yağ ekleyebilirsiniz.

Sosluk: Normal yağdanlıklara göre daha sağlıklı bir seçenektir. Bu nedenle, yemeklerinizi daha az yağ kullanarak hazırlayabilirsiniz. Böylece, daha az kalori alırken aynı lezzeti yakalayabilirsiniz.

Yağ püskürtücü: Sprey düğmesi sayesinde yağı doğrudan tavaya ya da yemeğinize püskürttüğünüz için, yağdanlıkta biriken yağ kalıntıları minimuma indirilir. Bu da temizliği daha kolay hale getirir.

Çok yönlü kullanım: Spreyli yağdanlıklar, sadece yemek pişirmek için değil, aynı zamanda fırın tepsilerini yağlamak, waffle ya da kek kalıplarını yağlamak gibi birçok amaç için de kullanılabilir. Bu nedenle, mutfakta çok yönlü bir araçtır.

Mutfak yağlığı :  Sıradan yağdanlıkların aksine, spreyli yağdanlıkların kullanımı sırasında daha az yağ kullanılır ve bu da doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur.

Related products

Best Sells of this category

Size bir kampanya haberimiz var!

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/