Preventive İmpact Reducing Absorption Apparatus For 10 Vehicles

Special for dealers /
Product code : AT89YT0089
Category : Oto Aksesuar
Brand :
1009 Very soon Very soon
Unit price : Special for dealers
Special for dealers
Piece
Explanation
S.S.S

BUFFER® 10 Adet Araç İçin Plastik Çarpmayı Önleyici Darbe Azaltıcı Özellikli Absorbe Aparatı

  • Otomotiv sensörleri: Güçlü yapısı ile endişelenmenize hiç gerek yok. Genellikle otomobil, araç, SUV, karavan, kamyonet ve dolayısıyla ön kapı, arka kapı, kaput, bagaj modelleri için uygundurlar. araba kapısı şok emici ve sessiz conta özelleğindedir.

  • Malzeme: Yüksek kaliteli Silikon malzemeden yapılmış, yüksek mukavemetli, sağlam ve dayanıklı. Kauçuk ped sıkıca yapışır ve su geçirmez özelliklidir.

  • Sessiz Conta Özelliği: Araba kapısı kenarını küçük eziklerden veya yontma boyasından etkili bir şekilde korur, kapılardaki çizikleri ve çarpmaları önler. araba kapı kenarı koruyucudur.

  • Kolay Kurulum: Kullanım yerini bir bezle temizleyin, titreşim contasının arkasını yırtın ve yapıştırın ve ardından kullanın. Ayrıca vidaya monte edildiğinde paslanmayı önleyebilir. Aracın neden olduğu rahatsızlığı önlemek için, araç amortisör pedi aracın gürültüsünü azaltabilir. 

  • Konum: Ön kapı ile kapı çerçevesi arasındaki çarpışma noktasına yapıştırılmış ön kapı, kaput ile motor bölmesi arasındaki çarpışma noktasına tutturulmuş kaput ve bagaj ile bagaj kapağı arasındaki çarpışma noktasına yapıştırılmış bagaj özelliklidir.

Related products

Best Sells of this category

My shopping cart

ShopPHP | v5
*/